Область застосування дротяної щітки

- 2021-05-19-

Дротяна щітка - це різновид для різних цілей, щоб вибрати відповідну модель сталевого дроту, вибрати щітку іншого діаметру сталевого дроту, сталевий дріт має два види прямого дроту та гофрованого дроту, товщину дроту можна визначити відповідно до різних потреб. Існує два види: пряжа пряжа і пряжа пряжа.

Прямий дріт, придатний для свердління та насадження волосся, більше щіток, таких як дротяна щітка з дерева, дротова щітка з дерев’яної ручки, диск із дротяної щітки тощо; Діапазон застосування та криволінійний дріт В основному можна використовувати будь-який тип сталевої дротяної щітки, зокрема повинен бути зігнутий дріт, пружинний роликовий щітковий валик з прямим дротом, сталевий дріт не можна виміряти, склавши навпіл, і шовковий шовк завдяки власній згинання під час виробництва може бути відносно узгодженим із сусіднім щітковим дротом, дріт навіть після такого складеного та злегка асиметричного, худий також виглядає так, щоб не виходити, і тому навколо поверхні валика щіткового сталевого дроту більш висока щільність, міцність, видалення іржі та сила відскоку.

Дротяні щітки, особливо роликові дротяні щітки, які зазвичай використовуються на установках для обробки поверхонь із сталі або алюмінію, складаються з серії дротяних валиків з нержавіючої сталі, встановлених на повністю автоматичній машині для полірування щіток (шліфувальна машина) з високою швидкістю роботи. Валик щіткового сталевого дроту обертається з високою швидкістю на верхній і нижній поверхнях стрічки у протилежному напрямку руху прокатного шматка, щоб видалити накип. Лист матового заліза змивається системою промивання охолодженою водою із закритою циркуляцією. Товщина загальної дротяної котушки становить 1,09-6,35 мм, а цикл відновлення сталевої дротяної щітки оновлюється один раз для кожного виробництва 20000 тонн листової котушки або 40 000 тонн сталевої котушки.

Нержавіюча сталь надтонкої еластичної сталевої дротяної щітки використовується для очищення керамічного анілоксового валика. Це пов’язано з тим, що твердість кераміки набагато більша, ніж твердість сталевого дроту, і щітка із сталевого дроту не пошкодить керамічний шар на поверхні анілоксового валика. Надтонка еластична щітка з мідного дроту використовується для очищення хромованого металевого валика, глибокого валика, як правило, необхідних інструментів для чищення, із застосуванням миючого засобу для кращого ефекту.

Загальні технічні характеристики 6 * 14 або 5 * 14 отворів, може бути сталевий дріт, матеріал 304 з нержавіючої сталі або звичайний сталевий дріт. У кожен отвір зазвичай вставляється 5 частин, складених навпіл, а сталевий дріт простягається приблизно на 20 мм. Звичайну сталеву дротяну щітку легко іржавіти, не використовуючи, у порівнянні з дротом з нержавіючої сталі 304, виготовленим із деревної ручки, сталева дротова різниця в якості занадто велика.

Щітка для труб із сталевого дроту, як правило, використовується для промислових труб, механічного очищення та очищення отворів у гвинтових отворах, ефекту очищення полірувальних процесів, обробки щіткових труб за допомогою сталевого дроту або дроту із нержавіючої сталі в середині двох або чотирьох ниток залізного дроту з механічною системою скручування.