Обтискне дротове колесо для стендової шліфувальної машини

Нова промислова силова щітка Ningbo Ltd (NIPB) є професійним і найбільшим гофрованим дротяним колесом для стендової шліфувальної машини в Китаї і постачає гофровані дротяні колеса для стендової шліфувальної машини по всьому світу вже більше 25 років. У NIPB працює понад 280 співробітників, він пропонує надзвичайно повну лінійку продуктів як під власною торговою маркою HAWK та Falcon, так і під будь-якою приватною торговою маркою у всьому світі. NIPB використовує передові німецькі верстати для виготовлення щіток, включаючи виробничу лінію із закрученими вузлами з десятками автоматичних скручувальних верстатів, якісні промислові щітки виробляються ефективно. Якість продукції додатково покращується за рахунок перевірки продукції за допомогою високошвидкісних обертових машин та динамічних випробувань , і ми використовуємо спільно розроблені передові роботи для полірування та тестування, щоб забезпечити послідовний процес випробувань. Ми звертаємо увагу на всі виробничі деталі, починаючи від закупівлі сировини і закінчуючи складом, вони перевіряються на різних рівнях. наукові випробування, включаючи випробування на витривалість, випробування на міцність на стиск та випробування на корозійну стійкість, щоб переконатись, що кожна партія сировини відповідає міжнародним стандартам. У цьому стані NIPB знову і знову доводить свою здатність бути найкращим постачальником у своєму класі та завжди поставляти якісну обжату Дротове колесо для стендової шліфувальної машини для всіх основних дистриб’юторів, роздрібних компаній, магазину “зроби сам” Магазини інструментів та обладнання по всьому світу.
NIPB розшифровується як
+ дуже вичерпна продуктова програма,
+ відмінна якість продукції,
+ конкурентні ціни,
+ надійна та швидка логістика,
+ гнучкість упаковки та дизайн приватних марок,
+ своєчасне спілкування та
+ безпечні можливості фінансування.

Нова промислова силова щітка Ningbo Ltd накопичила багатий досвід у виробництві обтискного дротяного колеса для стендової шліфувальної машини, яке встановлюється на ручному інструменті кутової шліфувальної машини для полірування та видалення іржі для металевих поверхонь. - якісний сталевий дріт / дріт з латунним покриттям / латунний дріт / нержавіючий дріт, а наша розумна технічна структура забезпечує безпеку та зручність користування для хорошого динамічного балансу. Завдяки технічній міцності та виробничим потужностям New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd, це прем'єр-міністр промислових щіток у Китаї. Нова компанія Ningbo Industrial Power Brushes Ltd має понад 2000 промислових щіток: таких як скручені щітки, обтиснуті колісні щітки, щітки "зроби сам", щітки з абразивного нейлону, щітки для труб, універсальні щітки для подряпин, торцеві щітки, Конічні щітки тощо. Наші промислові щітки широко використовуються в залізницях, металургії, текстилі, суднобудуванні, аерокосмічній, військовій, механічній обробці та інших галузях промисловості.

Наші гофровані дротяні колеса для стендової шліфувальної машини продаються у більш ніж 40 країнах Європи, США, Південній Америці, Близькому Сході, Південно-Східній Азії та Австралії. NIPB послідовно пройшов сертифікацію ефективності безпеки МРА, сертифікацію системи управління якістю ISO9001, сертифікацію системи екологічного менеджменту ISO14001 та сертифікацію системи управління охороною праці ISO45001.

Компанія New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd була нагороджена як:
"Чжецзянське підприємство з очищення виробництва",
"Високотехнологічне підприємство", "Нінбоський центр інженерних технологій",
"Продукт відомого бренду Нінбо",
"Нінбо, експорт відомого бренду",
"Нінхайське патентне підприємство",
"Підприємство з вирощування єдиного чемпіона" Нінбо ",
і 17 разів поспіль вигравав 50 найкращих промислових підприємств комплексу в окрузі Нінхай. Завдяки цим численним нагородам компанія New Ningbo Industrial Power Brushes Ltd. справді визнана провідним промисловим виробником щіток, добре позиціонується для подальшого зростання з досконалістю.
HAWK - відомий виробник та постачальник ключових слів у Китаї. Високоякісне {ключове слово} китайського виробництва можна придбати за відповідною ціною. Наші продукти можуть задовольнити різноманітні програми, при необхідності ви можете повідомити про товар в Інтернеті. Вас запрошують прийти на наш завод, щоб придбати нашу продукцію. Давайте співпрацюватимемо між собою для створення кращого майбутнього та взаємної вигоди.